Nyheter

Aug.
16

Har du lyst å begynne med karate? Har du lyst å begynne med karate? Bryne karateklubb skal starte opp med eget Barneparti. Det vil v&ael...

Aug.
14

Oppstart etter sommeren   Det vil bli oppstart for karaten torsdag 17. august (10 Kyo og over)  ...

Jan.
2

Nybegynnere våren 2017 ...

Se Alle Nyhetene

Hovedsponsor

Time Sparebank

Resultater for Region stevne Bryne 2014:

Gutter 8-10 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Lund Karateklubb Ombeni Karahinda
2 Lund Karateklubb Bendik Navrestad
3 Bryne Karateklubb Edward Bryne
3 Bryne Karateklubb Marseliuss Hetland
4 Lund Karateklubb Felix K. Greka
4 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Theo Arntsen
4 Lund Karateklubb Isac Østrem
4 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Ola Rinden

Gutter 8-10 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Lund Karateklubb Lennart Birkeland
2 Kvinesdal Karateklubb Julian Bragstad
3 Kvinesdal Karateklubb Simen Børresund
3 Bryne Karateklubb Andre Braut
4 Lund Karateklubb Tor Ingvald Åreskjold

Gutter 8-10 LTV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Oddgard Liland
2 Bryne Karateklubb Andreas Sivertsen
3 Sira Karateklubb Kacper Jurczyk
3 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Alexander Zakariasen
4 Kvinesdal Karateklubb Ruben Aasland
4 Egersund Kyokushin Karateklubb William S. Sjursen
4 Sandnes karateklubb Tommy A. Larsen

Gutter 8-10 TV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Johannes Dørmænen
2 Bryne Karateklubb Loke H. Edland
3 Bryne Karateklubb Zander Håland

Jenter 8-10 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Rebecca Bryne
2 Egersund Kyokushin Karateklubb Marta Birkeland

Jenter 8-10 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Kvinesdal Karateklubb Birgit Omland
2 Kvinesdal Karateklubb Roita Hoseini
3 Gandsfjord Karateklubb Nor Mazen Ali

Gutter 11-12 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Lund Karateklubb David Nesgård
2 Egersund Kyokushin Karateklubb Kristian Berg
3 Lund Karateklubb Ruben Leask
3 Gandsfjord Karateklubb Erlend Skjæveland
4 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Viljar B. Kaasa
4 Gandsfjord Karateklubb Martin Ueland
4 Egersund Karate Kyokushinkai klubb William Egeli
4 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Ole Einar Skadberg

Gutter 11-12 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Sander S. Sandvik
2 Bryne Karateklubb Nikolai Liland
3 Kvinesdal Karateklubb Kieran Brandser
3 Lund Karateklubb Sebastian Helleland
4 Egersund Karate Kyokushinkai klubb William Strimp
4 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Adrian Johansen
4 Gandsfjord Karateklubb Harakd Egeland
4 Egersund Kyokushin Karateklubb Brage Hadland

Gutter 11-12 TV

Plassering Klubb Deltaker
1 Etne Karateklubb Odd-Inge Berge
2 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Marius Bowitz
3 Bryne Karateklubb Georg Meling
3 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Daniel Mong
4 Gandsfjord Karateklubb Adrian

Jenter 11-12 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Fyllingen Karateklubb Jamileh Elsafadi
2 Gandsfjord Karateklubb Yasmin Bouguern
3 Kvinesdal Karateklubb Julie Bauer

Jenter 11-12 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Fyllingen Karateklubb Sandra Bruvik
2 Fyllingen Karateklubb Julia Kasprzyk
3 Lund Karateklubb Eline S. Østrem

Gutter 13-14 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Sandnes karateklubb Per R. Christensen
2 Fyllingen Karateklubb Vegard Søderlund

Gutter 13-14 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Ålgård Karateklubb Alexander Reinertsen
2 Lund Karateklubb Johannes Birkeland
3 Fyllingen Karateklubb Aridas Vaivaras
3 Egersund Kyokushin Karateklubb Marcus Andersen

Gutter 13-14 TV

Plassering Klubb Deltaker
1 Sandnes karateklubb Herman Mostein
2 Egersund Kyokushin Karateklubb Sondre Horpestad

Jenter 13-14

Plassering Klubb Deltaker
1 Fyllingen Karateklubb Charlene Meija
2 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Martine Slettebø
3 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Ronja Haugstad

Gutter 15-17 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Kvinesdal Karateklubb Thomas Aamot
2 Bryne Karateklubb Ole Mikal Sør-Reime
3 Sandnes karateklubb Kristoff E. Brodal

Gutter 15-17 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Ålgård Karateklubb Sander Søderlund
2 Bryne Karateklubb Henning Herigstad
3 Bryne Karateklubb Mikael L. Skrudland
3 Bryne Karateklubb Ole Kristian Sør-Reime

Gutter 15-17 TV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Ole F. Hermansen
2 Lund Karateklubb Damir Medakovich

Jenter 15-14

Plassering Klubb Deltaker
1 Sira Karateklubb Brigita Birkeland
2 Sira Karateklubb Aleksandra Kucharska
3 Gandsfjord Karateklubb Maren Jonassen
3 Bryne Karateklubb Elbjørg Sør-Reime

Herre LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Etne Karateklubb Agnar Bore
2 Bryne Karateklubb Rune Håland
3 Egersund Kyokushin Karateklubb Joar M. Øvergård
3 Gandsfjord Karateklubb Bernt Owe Molund

Herre MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Steinar Dørmænen
2 Etne Karateklubb Espen Drange
3 Bryne Karateklubb Antonio P. Fontes
3 Gandsfjord Karateklubb Osowski Bartek

Herre TV

Plassering Klubb Deltaker
1 Egersund Kyokushin Karateklubb Kristian Gjertsen
2 Lund Karateklubb David Åvedal

Damer LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Camilla Wilhelmsen
2 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Vibeke Fardal

Damer MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Fyllingen Karateklubb Randi I. Michelsen
2 Bryne Karateklubb Tone M. Sivertsen

Kata Herre junior

Plassering Klubb Deltaker
1 Kvinesdal Karateklubb Thomas Aamot
2 Gandsfjord Karateklubb Markus Karlsen
3 Bryne Karateklubb Ole Kristian Sør-Reime

Kata Herre senior

Plassering Klubb Deltaker
1 Gandsfjord Karateklubb Trond Bergill
2 Etne Karateklubb Agnar Boren
3 Kvinesdal Karateklubb Bjørn Aamot

Kata Dame junior

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Elbjørg Sør-Reime
2 Kvinesdal Karateklubb Helene Haaland
3 Bryne Karateklubb Marita Kimo

Kata Dame senior

Plassering Klubb Deltaker
1 Etne Karateklubb Beathe Hegerland
2 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Vibeke Fardal

Spesial Premier:

Beste utøver Herre: Ole F. Hermansen (Bryne Karateklubb)
Beste utøver Dame: Jamileh Elsafadi (Fyllingen Karateklubb)