Nyheter

Aug.
16

Har du lyst å begynne med karate? Har du lyst å begynne med karate? Bryne karateklubb skal starte opp med eget Barneparti. Det vil v&ael...

Aug.
14

Oppstart etter sommeren   Det vil bli oppstart for karaten torsdag 17. august (10 Kyo og over)  ...

Jan.
2

Nybegynnere våren 2017 ...

Se Alle Nyhetene

Hovedsponsor

Time Sparebank

Resultater for Regionstevne Bryne 2012:

Gutter 10-12, LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Lund Karateklubb Johannes Birkeland
2 Bryne Karateklubb Simen Kjærgaard
3 Bryne Karateklubb Benjamin Skårland
4 Bryne Karateklubb Eirik Rugland
5 Ålgård Karateklubb Henrik Høgemoe
6 Sira Karateklubb Joachim Bøckman
7 Sira Karateklubb Aleksander Klungeland
8 Bryne Karateklubb Simen B. Skaret
9 Bryne Karateklubb Halvdan H. Jakobsen
10 Gandsfjord Karateklubb Kristian H. Nilsen

Gutter 10-12 år, MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Sandnes karateklubb Herman Mostein
2 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Olav Taule
3 Ålgård Karateklubb Adrian Søderlund
4 Kvinesdal Karateklubb Ådne Gyland
5 Bryne Karateklubb Sander Andreassen
6 Sandnes karateklubb Per R. Christiansen
7 Bryne Karateklubb Vebjørn Stangeland
8 Bryne Karateklubb Nikolai Liland
9 Ålgård Karateklubb Odd Martin Skogby
10 Gandsfjord Karateklubb Sondre S. Nedrebø
11 Ålgård Karateklubb Benjamin Høgemark

Gutter 10-12, LT

Plassering Klubb Deltaker
1 Sira Karateklubb Mykolas Birkeland
2 Gandsfjord Karateklubb Emre Celik
3 Sira Karateklubb Nikolai Olsen
4 Sira Karateklubb Jonas O. Fossdal
5 Sandnes karateklubb Ruben Lindland

Jenter 10-12

Plassering Klubb Deltaker
1 Sira Karateklubb Brigitta Birkeland
2 Sira Karateklubb Hanne Kristine Jakobsen
3 Bryne Karateklubb Maren F. Frøyland
4 Gandsfjord Karateklubb Linea M. Hamre

Gutter 13-14, LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Anders Thengs
2 Kvinesdal Karateklubb Kjell Kristian Netland
3 Bryne Karateklubb Jøran Herigstad
3 Bryne Karateklubb Anders Espedal

Gutter 13-14, MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Ole F. Hermansen
2 Ålgård Karateklubb Sander Søderlund
3 Bryne Karateklubb Kristian Rugland

Gutter 15-17, LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Stian Mossige
2 Etne Karateklubb Hans Kristian Havreberg
3 Bryne Karateklubb Ole Kristian Sør-Reime

Gutter 15-17, MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Etne Karateklubb Halvor Larsen
2 Lund Karateklubb Damir Medakovic
3 Etne Karateklubb Kristian Rones
3 Kvinesdal Karateklubb Rolf Gyland

Jenter 14-16

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Ingrid G. Østrem
2 Gandsfjord Karateklubb Maren Jonassen
3 Bryne Karateklubb Elbjørg Sør-Reime
3 Bryne Karateklubb Mille Vaaland

Damer, åpen klasse

Plassering Klubb Deltaker
1 Etne Karateklubb Beathe Hegerland
2 Bryne Karateklubb Kristine Hølland

Herrer, LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Lista Karateklubb Terje Knustad
2 Ålgård Karateklubb Erling Kristoffersen
3 Bryne Karateklubb Torjei Reime
3 Bryne Karateklubb Oddne Thomassen

Herre, MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Gandsfjord Karateklubb Håvard Estenes
2 Bryne Karateklubb Jurgis Gavrilovas
3 Etne Karateklubb Espen Drange

Herrer, TV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Geir-Åge Liland
2 Bryne Karateklubb Mass Løyning
3 Etne Karateklubb John Salte

Kata Herrer Junior

Plassering Klubb Deltaker
1 Etne Karateklubb Hans Kristian Havreberg
2 Etne Karateklubb Kristian Rones
3 Kvinesdal Karateklubb Thomas Åmot
3 Etne Karateklubb Halvor Larsen

Kata Damer

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Elbjørg Sør-Reime
2 Etne Karateklubb Beathe Hegerland
3 Bryne Karateklubb Kristine Hølland
3 Kvinesdal Karateklubb Emma J. Omdal

Kata Herrer

Plassering Klubb Deltaker
1 Sira Karateklubb Leif Gunnar Lillehei
2 Ålgård Karateklubb Rune Løland
3 Ålgård Karateklubb Kåre Løland
3 Bryne Karateklubb Kenneth Mikalsen

Spesial Premier:

Beste utøver Damer: Ingrid G. Østrem (Bryne Karateklubb)
Beste utøver Herrer: Stian Mossige (Bryne Karateklubb)