Nyheter

Aug.
16

Har du lyst å begynne med karate? Har du lyst å begynne med karate? Bryne karateklubb skal starte opp med eget Barneparti. Det vil v&ael...

Aug.
14

Oppstart etter sommeren   Det vil bli oppstart for karaten torsdag 17. august (10 Kyo og over)  ...

Jan.
2

Nybegynnere våren 2017 ...

Se Alle Nyhetene

Hovedsponsor

Time Sparebank

Resultater for Regionsstevne Bryne 2013 2013:

Gutter 8-10 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Jonas Stangeland
2 Lund Karateklubb Isak K. Østrem
3 Lund Karateklubb Ruben Leask
3 Lund Karateklubb Lennert Birkeland
5 Lund Karateklubb Bendik Narvestad

Gutter 8-10 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Oddgard Liland
2 Lund Karateklubb Sebastian Helland
3 Bryne Karateklubb Endre B. Skaret
3 Lund Karateklubb David Nesgård
5 Kvinesdal Karateklubb Jonas B. Gyland
6 Gandsfjord Karateklubb Sander Marvik
7 Egersund Karate Kyokushinkai klubb William T. Egelid
8 Lund Karateklubb David Skille

Gutter 11-12 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Simen Kjærgaard
2 Lund Karateklubb Johannes Birkeland
3 Egersund Kyokushin Karateklubb Oliver Andersen
3 Egersund Kyokushin Karateklubb Christian W. Berg

Gutter 11-12 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Eirik Rugland
2 Bryne Karateklubb |Nikolai Liland
3 Etne Karateklubb Odd Inge Berget
3 Bryne Karateklubb Adrian Johansen
5 Bryne Karateklubb Simen B. Skaret
6 Egersund Kyokushin Karateklubb Marcus Andersen
7 Ålgård Karateklubb Aksel Mauland
8 Bryne Karateklubb Vebjørn Stangeland
9 Egersund Kyokushin Karateklubb Marius Spenser

Jenter 11-12

Plassering Klubb Deltaker
1 Lund Karateklubb Carmen H. Halvorsen
2 Bryne Karateklubb Guro K. Støland
3 Gandsfjord Karateklubb Yasmin Bouguren
3 Kvinesdal Karateklubb Julie Bauer

Gutter 13-14 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Ole Mikal Søe-Reime
2 Sandnes karateklubb Per R. Christensen
3 Sandnes karateklubb Kristoff E. Brodal
3 Bryne Karateklubb Sander H. Andersen

Gutter 13-14 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Ålgård Karateklubb Alexander Reinertsen
2 Sandnes karateklubb Ruben Lindeland
3 Lund Karateklubb Unnar Haukson

Gutter 13-14 TV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Kristian Rugland
2 Sandnes karateklubb Herman Mostein
3 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Espen Nilsen

Jenter 13-15

Plassering Klubb Deltaker
1 Gandsfjord Karateklubb Aleksandra Kvinen
2 Egersund Kyokushin Karateklubb Leone Svanes

Damer LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Etne Karateklubb Beathe Hegerland
2 Bryne Karateklubb Ingrid G. Østrem
3 Kvinesdal Karateklubb Malena Krossli

Damer MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Helene F. Thorsen
2 Sandnes karateklubb Mari I. Fjelldal
3 Sonkei Karateklubb Henriette Arntsen
3 Lund Karateklubb Ann Helen Jørgensen

Gutter 15-17 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Lyngdal Karateklubb Realf Ottesen
2 Etne Karateklubb Hans K. Havreberg
3 Bryne Karateklubb Stian Mossige
3 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Andreas Thengs

Gutter 15-17 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Lund Karateklubb Damar Medakovic
2 Etne Karateklubb Kristian Rones
3 Lund Karateklubb Alfred Nordås
3 Bryne Karateklubb Ole F. Hermansen

Herre MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Gandsfjord Karateklubb Sergio Bermudez
2 Ålgård Karateklubb Erlend Kristoffersen
3 Bryne Karateklubb Jøran Waldeland
3 Sandnes karateklubb Mads Jarle Vigdel

Herre TV

Plassering Klubb Deltaker
1 Egersund Kyokushin Karateklubb Kristian Søyland
2 Bryne Karateklubb Geir Åge Liland
3 Egersund Kyokushin Karateklubb Kristian H. Gjertsen
3 Kvinesdal Karateklubb Johnny Krossli

Kata Herre senior

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Kenneth Mikalsen
2 Kvinesdal Karateklubb Bjørn Åmot
3 Kvinesdal Karateklubb Johnny Krossli

Kata Herre junior

Plassering Klubb Deltaker
1 Etne Karateklubb Hans K. Havreberg
2 Etne Karateklubb Kristian Rones
3 Kvinesdal Karateklubb Thomas Aamot
4 Bryne Karateklubb Ole Kristian Sør-Reime

Kata Damer

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Elbjørg Sør- Reime
2 Etne Karateklubb Beathe Hegerland
3 Kvinesdal Karateklubb Malena Krossli
4 Bryne Karateklubb Nathalie Jorud

Spesial Premier:

Beste utøver, Herre: Damir Medakovic (Lund Karateklubb)
Beste utøver, Dame: Helene F. Thorsen (Bryne Karateklubb)