Nyheter

Aug.
16

Har du lyst å begynne med karate? Har du lyst å begynne med karate? Bryne karateklubb skal starte opp med eget Barneparti. Det vil v&ael...

Aug.
14

Oppstart etter sommeren   Det vil bli oppstart for karaten torsdag 17. august (10 Kyo og over)  ...

Jan.
2

Nybegynnere våren 2017 ...

Se Alle Nyhetene

Hovedsponsor

Time Sparebank

Resultater for Bryne Open 2016:

Jenter 8-10 år LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Rebecca Bryne
2 Bryne Karateklubb Siri Rosland
3 Gandsfjord Karateklubb Nor Mazen Ali
3 Bryne Karateklubb Synniva Sandsmark
4 Gandsfjord Karateklubb Ingrid Espeland
5 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Hannah S. Johnsen

Jenter 8-10 år MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Nora H. Edland
2 Bryne Karateklubb Ingrid A. Furuseth
3 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Olga Roxmann

Gutter 8-10 år LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Kasper Braut
2 Bryne Karateklubb Eirik S. Omland
3 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Markus T. Skårland
3 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Adam Gabrielsen
4 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Raimond Roxman

Gutter 8-10 år MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Sandnes karateklubb Oliver Heien
2 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Torbjørn Aakre
3 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Jo Kristian Tønnesen
3 Sandnes karateklubb Jonah E. Strand

Gutter 8-10 år TV

Plassering Klubb Deltaker
1 Sandnes karateklubb Jawand S. Mann
2 Ålgård Karateklubb Eirik Todnem
3 Bryne Karateklubb Markus Wespestad
3 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Marius Løyning

Gutter 11-12 år LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Lund Karateklubb Ombeni Karahinda
2 Lista Karateklubb Sander Vatland
3 Lista Karateklubb Daniel A. Lundal
3 Bryne Karateklubb Edward Bryne
4 Sandnes karateklubb Dino Beglerovic
5 Bryne Karateklubb Magnus Sandsmark
6 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Ola Rinden

Gutter 11-12 år MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Oddgard Liland
2 Lista Karateklubb Fredrik Bjørnestad
3 Bryne Karateklubb Johannes Dørmænen
3 Bryne Karateklubb Simen S. Bakken
4 Bryne Karateklubb Sondre S. Andersen
5 Bryne Karateklubb Tønnes Kverneland
6 Lund Karateklubb Tor Ingvald Åreskjold
7 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Henrik Shelby

Gutter 11-12 år TV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Loke H. Edland
2 Bryne Karateklubb Zander Håland

Jenter 13-14 år LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Fyllingen Karateklubb Jamileh Elsafadi
2 Kvinesdal Karateklubb Rebecca Woodcock
3 Kristiansund Karateklubb Leila Alidini

Jenter 13-14 år MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Fyllingen Karateklubb Sandra Brudvik
2 Fyllingen Karateklubb Julia Kasprzyk
3 Bergen Karateklubb Marie S. Dybsland
3 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Karen E. Bjordal

Gutter 13-14 år

Plassering Klubb Deltaker
1 Lund Karateklubb Sebastian S. Helland
2 Gandsfjord Karateklubb Kasper Mieczkowski
3 Sandnes karateklubb Henrik Idsøe

Gutter 13-14 år MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Sander Sandvik
2 Bryne Karateklubb Georg Meling
3 Klepp karateklubb Marius Dias

Gutter 13-14 år TV

Plassering Klubb Deltaker
1 Lund Karateklubb Jan Alen Medakovic
2 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Marius B. Laksesvela
3 Bryne Karateklubb Lars Magnus S. Wespestad
3 Bryne Karateklubb Nikolai Liland

Jenter 15-17 år

Plassering Klubb Deltaker
1 Fyllingen Karateklubb Charlene Mejia
2 Sandnes karateklubb Maren Layti
3 Sandnes karateklubb Sonja Tran
3 Gandsfjord Karateklubb Amal-Lene Hansen

Gutter 15-17 år LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Ålgård Karateklubb Aleksander Reinertsen
2 Sandnes karateklubb Per Christensen
3 Ålgård Karateklubb Markus Herrebrøden
3 Ålgård Karateklubb Adrian Søderlund

Gutter 15-17 år MV Serie

Plassering Klubb Deltaker
1 Etne Karateklubb Odd Inge Berge
2 Sandnes karateklubb Thomas Auklend
3 Lund Karateklubb Håkon Kjørmo

Gutter 15-17 år TV

Plassering Klubb Deltaker
1 Kvinesdal Karateklubb Emil Aamot
2 Lund Karateklubb Kai Pettersen

Damer

Plassering Klubb Deltaker
1 Sira Karateklubb Aleksandra Kucharska
2 Bergen Karateklubb Jannike Eriksen
3 Sandnes karateklubb Martha Albretsen
3 Gandsfjord Karateklubb Kristine Iversen

Herrer LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Gandsfjord Karateklubb Bernt Owe Molund
2 Bergen Karateklubb Bjørn Evensen
3 Bryne Karateklubb Svein S. Omland
3 Lund Karateklubb Arnt Olav Friestad

Herrer MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Sira Karateklubb Leif Gunnar Lillehei
2 Bryne Karateklubb Årstein Taksdal
3 Bergen Karateklubb Henrik Malkenes
3 Kvinesdal Karateklubb Rodion Veggeland

Herrer TV Serie

Plassering Klubb Deltaker
1 Gandsfjord Karateklubb Tommy Thidesen
2 Bryne Karateklubb Bård Magnus Wespestad
3 Kvinesdal Karateklubb Johnny Krossli

Kata Jenter 13-14 år

Plassering Klubb Deltaker
1 Fyllingen Karateklubb Jamileh Elsafadi
2 Fyllingen Karateklubb Sandra Bruvik
3 Kvinesdal Karateklubb Thea Svendsen

Kata Gutter 13-14 år

Plassering Klubb Deltaker
1 Etne Karateklubb Odd Inge Berge
2 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Kristian Berg
3 Bryne Karateklubb Oddgard Liland

Kata Jenter 15-17 år

Plassering Klubb Deltaker
1 Fyllingen Karateklubb Charlene Mejia
2 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Martine Slettebø
3 Sandnes karateklubb Sonja Tran

Kata Gutter 15-17 år

Plassering Klubb Deltaker
1 Sandnes karateklubb Herman Mostein
2 Sandnes karateklubb Per Christensen
3 Lund Karateklubb Johannes Birkeland

Kata Damer

Plassering Klubb Deltaker
1 Bergen Karateklubb Jannike Eriksen
2 Etne Karateklubb Beathe Hegerland
3 Sira Karateklubb Aleksandra Kucharska

Kata Herrer

Plassering Klubb Deltaker
1 Sira Karateklubb Leif Gunnar Lillehei
2 Etne Karateklubb Frode Robberstad
3 Bergen Karateklubb Bjørn Evensen

Spesial Premier:

Beste utøver damer: Charlene Mejia (Fyllingen Karateklubb)
Beste utøver herrer: Leif Gunnar Lillehei (Sira Karateklubb)