Nyheter

Aug.
16

Har du lyst å begynne med karate? Har du lyst å begynne med karate? Bryne karateklubb skal starte opp med eget Barneparti. Det vil v&ael...

Aug.
14

Oppstart etter sommeren   Det vil bli oppstart for karaten torsdag 17. august (10 Kyo og over)  ...

Jan.
2

Nybegynnere våren 2017 ...

Se Alle Nyhetene

Hovedsponsor

Time Sparebank

Resultater for Bryne Open 2017:

Gutter 8-12 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Kasper B. Braut
2 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Thomas T. egeli
3 Bryne Karateklubb Garman Madland
3 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Petter E. Helland
3 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Hilmar Freyr
3 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Erling E. Aakre
3 Klepp karateklubb Kevin Riskjell

Gutter 8-10 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Torbjørn E. Aakre
2 Bryne Karateklubb Hans V. Kristiansen
3 Gandsfjord Karateklubb Even Kuvåssæter
3 Bryne Karateklubb Eirik S. Omland
3 Gandsfjord Karateklubb Viktor Turkzunski
3 Sandnes karateklubb Jonah Emil Strand

Jenter 8-10 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Kristine Hasselquist
2 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Brita Valand
3 Sandnes karateklubb Sofia Yelis

Gutter 11-12 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Ola Rinden
2 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Marcus Skailand
3 Sandnes karateklubb Oliver V. Heien
3 Bryne Karateklubb Tobias Viggen
3 Bryne Karateklubb Nicholay Walker
3 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Arkadiusz Lewandowski

Gutter 11-12 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Sandnes karateklubb Jawand S. Mann
2 Gandsfjord Karateklubb Matias Hognestoel
3 Gandsfjord Karateklubb Eik K. Walne
3 Egersund Kyokushin Karateklubb Mikael Vindenes

Gutter 11-12 TV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Berat Yasar
2 Egersund Kyokushin Karateklubb Andre Sætren

Jenter 11-12 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Gandsfjord Karateklubb Ingrid M. Espeland
2 Gandsfjord Karateklubb Natalie B. Pedersen
3 Gandsfjord Karateklubb Christine Espedal
3 Egersund Kyokushin Karateklubb Kate Lillian Bukkøy

Jenter 11-12 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Rebecca Bryne
2 Bryne Karateklubb Siri Rosland
3 Bryne Karateklubb Nora Haugstad
3 Gandsfjord Karateklubb Nor Mazen Ali
3 Bryne Karateklubb Malena J. Salte

Gutter 13-14 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Lund Karateklubb Lennart Birkeland
2 Bryne Karateklubb Edward Bryne
3 Bryne Karateklubb Magnus Sandsmark
3 Bryne Karateklubb Tønnes L. Kverneland

Gutter 13-14 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Lund Karateklubb Sebastian Helleland
2 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Viljar Kaasa
3 Bryne Karateklubb Oddgard Liland

Gutter 13-14 TV

Plassering Klubb Deltaker
1 Fyllingen Karateklubb Orestas Vaivaras
2 Bergen Karateklubb Andreas Vindenes
3 Bryne Karateklubb Zander Håland
3 Bryne Karateklubb Loke Haugstad

Jenter 13-14 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Fyllingen Karateklubb Jamileh Elsafadi
2 Bergen Karateklubb Emma Konow-Jansen
3 Klepp karateklubb Silje Kristina Brekken
3 Klepp karateklubb Sara Larsen

Jenter 13-14 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Fyllingen Karateklubb Sandra Brudvik
2 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Karen E. Bjordal

Gutter 15-17 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bergen Karateklubb Even Kalstad
2 Lund Karateklubb Johannes Birkeland
3 Lørenskog Karateklubb Andreas Engøy
3 Bryne Karateklubb Sander Sandvik

Gutter 15-17 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Fyllingen Karateklubb Airidas Vaivaras
2 Lund Karateklubb Håkon Kjørmo
3 Bjugn Karateklubb Mikael Skomvoll
3 Bergen Karateklubb Eddie S. Svendsen

Gutter 15-17 TV

Plassering Klubb Deltaker
1 Etne Karateklubb Odd Inge Berge
2 Kvinesdal Karateklubb Emil Aamodt
3 Lørenskog Karateklubb Laal Zurmatai

Jenter 15-17 Åpen klasse

Plassering Klubb Deltaker
1 Bergen Karateklubb Marie S. R. Dybsland
2 Bergen Karateklubb Mathea L. Klokk-Kleppestø
3 Fyllingen Karateklubb Charlene Mejia
3 Gandsfjord Karateklubb Amal Lene Hansen

Damer Åpen klasse

Plassering Klubb Deltaker
1 Etne Karateklubb Beathe Hegerland
2 Gandsfjord Karateklubb Kristin V. Iversen

Herre LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Gandsfjord Karateklubb Ulf Erling Emsøy
2 Gandsfjord Karateklubb Bernt Owe Molund
3 Bryne Karateklubb Watcharaphong Chatshalat
3 Lørenskog Karateklubb Christian Solberg

Herre MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Årstein Taksdal
2 Bryne Karateklubb Gunleik Sandsmark
3 Kvinesdal Karateklubb Rodion Raskolnikov
3 Bergen Karateklubb Glenn Andre eiker

Herre TV

Plassering Klubb Deltaker
1 Etne Karateklubb Tor Lærdal
2 Lund Karateklubb Martin Handeland
3 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Audun Aakre
3 Gandsfjord Karateklubb Tommy Thidesen

Kata Gutter 13-14

Plassering Klubb Deltaker
1 Lund Karateklubb Sebastian Helleland
2 Fyllingen Karateklubb Lasse Hafstad
3 Sandnes karateklubb Jawand S. Mann

Kata Jenter 13-14

Plassering Klubb Deltaker
1 Fyllingen Karateklubb Jamileh Elsafadi
2 Bergen Karateklubb Emma Konow-Jansen
3 Fyllingen Karateklubb Sandra Brudvik

Kata Gutter 15-17

Plassering Klubb Deltaker
1 Gandsfjord Karateklubb Kacper Mieczkowski
2 Egersund Kyokushin Karateklubb Christian Berg Jr.
3 Etne Karateklubb Odd Inge Berge

Kata Jenter 15-17

Plassering Klubb Deltaker
1 Fyllingen Karateklubb Charlene Mejia
2 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Martine Slettebø
3 Etne Karateklubb Emma Aarak Ohm

Kata Herre

Plassering Klubb Deltaker
1 Gandsfjord Karateklubb Ulf Erling Emsøy
2 Bryne Karateklubb Inge Morten Braut
3 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Kristian Søyland

Kata Damer

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Elbjørg Sør-Reime
2 Gandsfjord Karateklubb Line Svendsen
3 Bryne Karateklubb Marita Kimo

Spesial Premier:

Beste kvinnelige utøver: Charlene Mejia (Fyllingen Karateklubb)
Beste mannlige utøver: Odd Inge Berge (Etne Karateklubb)