Nyheter

Aug.
16

Har du lyst å begynne med karate? Har du lyst å begynne med karate? Bryne karateklubb skal starte opp med eget Barneparti. Det vil v&ael...

Aug.
14

Oppstart etter sommeren   Det vil bli oppstart for karaten torsdag 17. august (10 Kyo og over)  ...

Jan.
2

Nybegynnere våren 2017 ...

Se Alle Nyhetene

Hovedsponsor

Time Sparebank

Resultater for Bryne Open 2015:

Gutter 8-10 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Ola Rinden
2 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Thomas T. Egeli
3 Lund Karateklubb Marcus Handeland
4 Lund Karateklubb Simon Olai Skille
5 Lund Karateklubb Marcus A. Rasmussen
6 Kvinesdal Karateklubb Per Arne Omland

Gutter 8-10 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Ålgård Karateklubb Eirik Todnem
2 Kvinesdal Karateklubb Vegard Mygland
3 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Marcus Tengesdal
4 Egersund Kyokushin Karateklubb Mikael Vindenes

Gutter 8-10 TV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Johannes Dørmænene
2 Bryne Karateklubb Simon Saarmaa
3 Lund Karateklubb Andreas Omdal
4 Egersund Kyokushin Karateklubb Theo Gjedrem

Jenter 8-10 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Siri Rosland
2 Bryne Karateklubb Sunniva Sandsmark
3 Egersund Kyokushin Karateklubb Martha Birkeland
4 Lista Karateklubb Seineba Mikalsen

Jenter 8-10 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Nora H. Edland
2 Egersund Kyokushin Karateklubb Una Leidland
3 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Olga Roxman
4 Bryne Karateklubb Rebecca Bryne

Gutter 11-12 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Lund Karateklubb Ombæni Karahinda
2 Ålgård Karateklubb Trym Undheim
3 Lund Karateklubb Lennart Birkeland
4 Bryne Karateklubb Tony Bye
5 Ålgård Karateklubb Jørgen Engam
6 Lund Karateklubb Isac K. Østrem
7 Bryne Karateklubb Sondre S. Andersen
8 Bryne Karateklubb Tønnes Kverneland
9 Bryne Karateklubb Edward Bryne
10 Bryne Karateklubb Jonas S. Johansen
11 Bryne Karateklubb Simen Bakken
12 Bryne Karateklubb Magnus Sandsmark
13 Lund Karateklubb Tor Ingvald Åreskjold

Gutter 11-12 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Lund Karateklubb Sebastian Helland
2 Bryne Karateklubb Oddgard Liland
3 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Ole-Einar Skadberg
4 Sira Karateklubb Kasper Jurcyk
5 Gandsfjord Karateklubb Erlend Skjæveland
6 Sandnes karateklubb Henrik Idsøe
7 Lund Karateklubb Ruben Leask
8 Bryne Karateklubb Zander Håland
9 Lund Karateklubb David Nesgård
10 Egersund Kyokushin Karateklubb William Skipstad
11 Gandsfjord Karateklubb Martin Giske Ueland

Gutter 11-12 TV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Loke H. Edland
2 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Oskar Toftevåg
3 Egersund Kyokushin Karateklubb Mariuss S. Spenser
4 Lund Karateklubb Ola Åvedal

Jenter 11-12 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Fyllingen Karateklubb Jamileh Elsafadi
2 Lista Karateklubb Malefia Mikalsen

Jenter 11-12 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Fyllingen Karateklubb Sandra Bruvik
2 Fyllingen Karateklubb Julia Kasprzyk
3 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Karen E. Bjorland

Gutter 13-14 LV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bergen Karateklubb Even Kalstad
2 Bryne Karateklubb Simon Haarr
3 Bryne Karateklubb Sander Sandvik
4 Egersund Kyokushin Karateklubb Christian Berg

Gutter 13-14 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Lund Karateklubb Johannes Birkeland
2 Egersund Kyokushin Karateklubb Markus Andersen
3 Fyllingen Karateklubb Airidas Vaivaras
4 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Viljar Kaasa

Gutter 13-14 TV

Plassering Klubb Deltaker
1 Lista Karateklubb Henrik Holmen
2 Etne Karateklubb Odd Inge Berge
3 Bergen Karateklubb Korneliusz Papina
4 Ålgård Karateklubb Loyd Lancaster

Jenter 13-14 Åpen klasse

Plassering Klubb Deltaker
1 Bergen Karateklubb Marthea-Linea K. Kleppestø
2 Etne Karateklubb Emma Aarak Ohm
3 Sandnes karateklubb Sara Sofie Hjertvikrem
4 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Martine Slettebø

Gutter 15-17 MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Ålgård Karateklubb Alexander Reinertsen
2 Gandsfjord Karateklubb Markus F. Karlsen
3 Ålgård Karateklubb Markus Herrebrøden
4 Bryne Karateklubb Kristoffer Kåstad

Gutter 15-17 TV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Kristian Rugland
2 Sandnes karateklubb Herman Mostein
3 Ålgård Karateklubb Sander Søderlund
4 Lund Karateklubb Unnar Hauksson

Jenter 15-17 Åpen klasse

Plassering Klubb Deltaker
1 Fyllingen Karateklubb Charlene Mejia
2 Sira Karateklubb Alexandra Kucharska
3 Sandnes karateklubb Sonja Tran
4 Sandnes karateklubb Maren Layti

Damer Åpen klasse

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Britt L. Haugstad
2 Sandnes karateklubb Catalina Daraban

Herrer MV

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Steinar Dørmænene
2 Kvinesdal Karateklubb Rodion Trofimov
3 Gandsfjord Karateklubb Bartek Osowski
4 Etne Karateklubb Agnar Borren

Herrer TV

Plassering Klubb Deltaker
1 Egersund Kyokushin Karateklubb Kristian Gjertsen
2 Gandsfjord Karateklubb Trond Bergil
3 Sandnes karateklubb Nils Mostein
4 Lund Karateklubb Martin Handeland

Kata Gutter 13-14

Plassering Klubb Deltaker
1 Bryne Karateklubb Oddgard Liland
2 Etne Karateklubb Odd Inge Berge
3 Egersund Kyokushin Karateklubb Christian Berg

Kata Jenter 13-14

Plassering Klubb Deltaker
1 Egersund Karate Kyokushinkai klubb Martine Slettebø
2 Ålgård Karateklubb Helen S. Volden

Kata Gutter 15-17

Plassering Klubb Deltaker
1 Gandsfjord Karateklubb Markus Karlsen
2 Sandnes karateklubb Herman Mostein
3 Sandnes karateklubb Per Christiansen

Kata Jenter 15-17

Plassering Klubb Deltaker
1 Fyllingen Karateklubb Charlene Mejia
2 Sandnes karateklubb Sonja Tran
3 Sira Karateklubb Alexandra Kucharska

Kata Herre

Plassering Klubb Deltaker
1 Bergen Karateklubb Bjørn Evensen
2 Bryne Karateklubb Stian Mossige
3 Egersund Kyokushin Karateklubb Kristian Gjertsen

Kata Damer

Plassering Klubb Deltaker
1 Kvinesdal Karateklubb Elbjørg Sør-Reime
2 Gandsfjord Karateklubb Line Svendsen
3 Etne Karateklubb Beathe Hegerland

Spesial Premier:

Beste utøver damer: Charlene Mejia (Fyllingen Karateklubb)
Beste utøver herrer: Sebastian Helland (Lund Karateklubb)